Корзина
174 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380985263874
+380501938505
+380971854924

Эрго-рюкзаки

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 3

Ергономічний рюкзак, слінг-рюкзак, ерго-рюкзак ― це єдина дитяча переноска, що поєднує в собі правильне фізіологічне положення слінга і просту конструкцію фіксації малюка за допомогою строп і фастексів , як в рюкзаках-кенгуру. Але на відміну від рюкзака-кенгуру, в ерго-рюкзаку абсолютно відсутнє навантаження на промежину і нижній відділ хребта у дитини.
 
Конструкція ерго-рюкзаків  AIR Х , DLIGHT і AIR розроблялася згідно з вимогами Міжнародного інституту дисплазії тазостегнового суглоба: спинки рюкзаків забезпечують широке розведення ніжок дитини від коліна до коліна, що позитивно впливає на формування кульшових суглобів. При тривалому носінні в ергорюкзачку , правильна фізіологічна М-позиція також має терапевтичний ефект і часто замінює або доповнює спеціальні стремена  на початкових стадіях дисплазії тазостегнових суглобів.
За рахунок щільного натягу спинки рюкзака, забезпечується повноцінна підтримка всіх відділів хребта малюка. Завдяки цим якостям, в ерго-рюкзаку можна носити малюка ще до моменту, коли він навчиться сидіти самостійно.
Ерго-рюкзаки Лав & Кері виробляються з найякісніших матеріалів на спеціалізованій фабриці і завоювали любов вже більше 50000 сімей. Всі рюкзачки нашої марки укомплектовані спеціальною вологонепроникною сумочкою  для зручного транспортування.

 
Компанія Лав & Кері  виробляє 3 моделі ерго-рюкзаків:

DLIGHT ― стильні рюкзаки з перехресним розміщенням лямок по спині мами або тата . Ця модель ерго виділяється яскравим дизайном, має компактні розміри і забезпечує максимальну простоту в експлуатації. Для носіння дитини в ерго-рюкзаку є 3 позиції : спереду ( обличчям до мами )  , на стегні і на спині (за умови, що ви вже не годуєте малюка грудьми ).

AIR ― багатофункціональна модель ерго-рюкзака з паралельним розміщенням плечових лямок по спині мами або тата. Для носіння малечі  є три позиції : спереду (обличчям до батьків ),на стегні 6 міс + , на спині 8 міс +. Слінг-рюкзак має спинку-сіточку  для прогулянок в спекотну погоду ; велику кишеню для дрібниць, що відшпиляється; капюшоном для підтримки голови дитини під час сну і двома розширювачами  спинки кольору ерго-рюкзака

Категории
+380985263874
+380501938505
+380971854924
Sling-sling.com.ua - з любов'ю до малечі
Анничка
Украина Львовская область Львов Коцюбинського 1